50 Yıllık Çınar Kapanıyor mu?
Ligin bitimine 1 hafta kala 3. Lig'e düşen Tokatspor'da sular durulmuyor...
30 Nisan 2019 - Salı 21:40

Ligin bitimine 1 hafta kala 3. Lig'e düşen Tokatspor'da sular durulmuyor. Tokatspor Başkanı Ufuk Akçekaya'nın son hafta Karagümrük maçına çıkılmayacağı ve 3. Lig'e düşen Tokatspor'un kapısına kilit vuracağı iddiaları sosyal medyada hızla ilerledi. Taraftarlar bu kararın doğru olup olmadığı yönünde araştırmalar yaparken bazı taraftarlar ise Başkan Akçekaya'ya sert bir dille tepkilerini dile getirdiler. Özellikle Onbeşliler Taraftarlar Derneği derneğin sosyal medya hesabından Ufuk Akçekaya'ya bir yazı yazdı. Yazıda 1969 yılında kurulan Tokatspor'un kuruluş aşaması tamalandıktan sonra Atatürk heykeline çelenk koyma fotoğrafı ve takımın eski fotoğraflarını paylaşarak Ufuk Akçekaya'ya şu şekilde seslendi. 

UFUK ! 
BAK BAKALIM FOTOĞRAFLARIN HANGİ BİRİSİNDE SENİN BABAN , DEDEN , ABİN , AMCAN VAR ?

BU KULÜBÜ SEN KURMADIN , SANA YEDİRMEYİZ...

BIRAKSIN HERKES BEN ZAMANINDA ŞÖYLE DEMİŞTİM BÖYLE DEMİŞTİM DEMEYİ...

DERHAL ŞEHRİN İŞ ADAMLARI , ESKİ KULÜP BAŞKANLARI , BELEDİYE BAŞKANIMIZ , VALİMİZ , TİCARET ODASI BAŞKANI , SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ KISACASI BEN TOKATLIYIM DİYEN HERKES !!!

ŞU ADAMA GEREKEN CEVABI VERSİN ..

Başkan Ufuk Akçekaya'nın Tokat yerel ve ulusal basınını ciddiye almaması ve hiç bir açıklama yapmaması neticesinde Bordo-Beyazlı taraftarlar ve vatandaşlar Tokatspor'un akibetini merak ediyorlar.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...