HAYATIN OLMAZSA OLMAZI KADINDIR.
Tokat Öz Büro İş Sendikası Kadın Komite Başkanı Çiğdem Arslan 8 Mart Dünya kadınlar günü ile ilgili yazılı açıklamada bulundu
07 Mart 2019 - Perşembe 21:19

        Tokat Öz Büro İş Sendikası Kadın Komite Başkanı Çiğdem Arslan 8 Mart Dünya kadınlar günü ile ilgili yazılı açıklamada bulundu.

         Başkan ARSLAN Kadınların sadece senenin bir gününde değil her gününde hatırlanması gerektiğini günün haftanın ayın ve yılın her anında çalışma hayatında evde işte her yerde kadınların olmaz ise  olmaz olduğunu kadınların bir obje olarak değil bir kavram olarak değerlendirilip hayatın tüm kademelerinde bir mihenk taşı olarak kabul edilmesi gerektiğini belirtti.

        ARSLAN üzülerek medyadan yakın çevremizden duyduğumuz kadına şiddet iş hayatında mobing ve baskılarla kadınların dışlandığını belirtti. Kadının  anne eş çocuk kardeş olduğunu belirten ARSLAN bu kavramda değerlendirilip ona göre uygulama yapılması gerektiğini belirtti.

     8 mart dünya kadınlar günün her günde kadına değer verilerek kutlanması gerektiğini belirtir ve tüm kadınların kadınlar günü kutlarım

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...