Taraftarı Yıkan Ölüm
Tokatspor taraftar grupları liderlerinden Emre Şenol’un geçirmiş olduğu kalp krizi sonrası vefat etmesi Tokatspor taraftarlarını hüzüne boğdu.
08 Aralık 2018 - Cumartesi 11:11

            Tokatspor taraftar grupları liderlerinden Emre Şenol’un geçirmiş olduğu kalp krizi sonrası vefat etmesi Tokatspor taraftarlarını hüzüne boğdu. Taraftarlar sosyal medya hesaplarından üzüntülerini dile getirdiler. Emre Şenol’un çok küçük yaştan itibaren Tokatspor maçlarını takip ettiği ve deplasmanlarda dahil her maçta takımı desteklediğini belirten Onbeşliler Taraftar Derneği Başkanı Bilal Dinç sosyal medya hesabından “Sabah Saatlerinde Aldığımız Üzücü Haberle Yıkıldık Küçük Yaştan Belli Tokat Spor Türübünlerinde Olan Ve Tokatspor Cephe 1969 Taraftar Grubunun Kurucularından Ve Tribün Lideri Emre Şenol Kardeşimiz Geçirmiş Olduğu Kalp Krizi Sonucu Kaybettik Allah Rahmet Eylesin Mekanın Cennet Olsun Kardeşim Sevenlerine Ve Ailesine Allah Sabırlar Versin” mesajı yayınladı.

Emre Şenol'un sosyal medya hesabından 9 Mayısta "hayat Kısa Kuşlar Uçuyor" paylaşımı dikkatlerden kaçmadı. 26 Yaşında vefat eden Şenol'a haber diyez ekibi olarak Allah'tan rahmet, yakınlarına, ailesine ve taraftarlarımıza başsağlığı diliyoruz.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...