Ölüm Listesi İlk Bölüm Yayında
Tokat'ın ilk internet dizisi "Ölüm Listesi" yayınlandı.
08 Ekim 2018 - Pazartesi 11:27

          Tokat'ın ilk internet dizisi "Ölüm Listesi" youtube'de yayınlandı. Tokat'in Turhal İlçesinde yaşayan genç girişimciler tarafından hazırlanan ve tamamen kendi imkanları ile yayınlanan dizideki karakterler üniversite öğrencileri ve vatandaşlardan oluşuyor. Dizinin konusu ise şöyle; Bir şehirde kan ve vahşeti durduracak iki kişi birbiri ile savaşıyorsa ve bu iki insanın arasındaki güçler bu savaşın bitmesini istemiyorsa, orada asla ama asla akbabalar eksik olmayacaktır. Senaryosu Onur Şafak YÜCEL tarafından yazılan Ölüm Listesinin  Yönetmenliğini Erdem BAYAR ve görüntü yönetmenliğini ise Sefa GENÇ yapıyor. 

          Dizinin yönetmenliğini yapan Erdem Bayar, "Son yıllarda oldukça yaygınlaşan internet dizileri ve izleme oranları bizlerin böyle bir projede buluşmamıza ve diziyi hazırlamamıza vesile oldu. Tokat'ın ilk çekilen internet dizisi olmakta bizler için son derece mutlu edici bir durum. İmkanlarımız doğrultusunda şehrimizin adının duyulması için projemizi hayata geçirdik. Fragmanların izlenme oranına baktığımızda oldukça fazla sayıya ulaştığını gördük ve bu bizi motive etti."dedi. 

          Görüntü yönetmenliğini üstlenen Sefa Genç ise yaptığı açıklamada, "Tokatımızda bu tarz dizi projelerinin artmasını umut ediyoruz. Ölüm Listesi ismini verdiğimiz internet dizimizin konusu bir şehirdeki kan ve vahşeti durduracak iki kişinin birbirleri ile savaşmasını ve arfalarına başka güçlerin girmesini ve güç savaşlarının bitmersine müsade etmmelerini konu alıyor. Dizimizin ilerleyen bölümlerinde çok farklı sürprizlerimizde olacak."dedi. 

            Ölüm Listesi internet dizisi ilk gün izlenme oranlarında 3.713 kişiye ulaştı.

Diziyi izlemek için TIKLAYINIZ
Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...