Almus-Der Şehit Ailelerini Unutmadı
Almus Belde ve Köyleri Kültür Dayanışma Derneği Başkanı Hasan ÖNÜR, Bşk. Yrd. Abdulkadir TÜRK'le birlikte Tokat Şehit Aileleri Derneği Başkanı İbrahim DEMİREL'e derneğimizle yakın işbirliği ve proje ortaklıkları konusunda ki çabalarından ötürü teşekkür plaketi takdim ettiler.
06 Temmuz 2018 - Cuma 15:35

Almus Belde  ve Köyleri Kültür  Dayanışma Derneği Başkanı Hasan ÖNÜR, Bşk. Yrd. Abdulkadir TÜRK'le birlikte Tokat Şehit Aileleri Derneği Başkanı İbrahim DEMİREL'e derneğimizle yakın işbirliği ve proje ortaklıkları konusunda ki çabalarından ötürü teşekkür plaketi takdim ettiler.

Konuyla ilgili Almus Der başkanı Önür ülkemizin bekası  vatandaşlarımızın can  güvenliği için canlarını feda eden şehitlerimize allah tan rahmet milletimize ve tüm şehit yakınlarına başsağlığı dileyerek şehit yakınlarına elleri ve gönüllerini açan Tokat Şehit Aileleri dayanışma derneği başkanı İbrahim demirel e teşekkür ederek şahsının ve derneklerinin her zaman yanların da olacaklarını ve tüm dernekleri tüm stk ların Şehit Aileleri dayanışma Derneğinin yanında olup destek vermeleri gerektiğini dile getirdi.Bunun üzerine Şehit Aileleri Yardımlaşma Dernek Başkanı İbrahim DEMİREL de , Almus-Der'in başarılı çalışmalarını ilgiyle ve takdirle izlediğini, Almus-Der'i kardeş dernek olarak gördüklerini ve ortak faliyetlerde bulunmak istediklerini dile getirerek teşekkür etti. 
Almus' Der'le Şehit Aileleri derneğinin ortak bir organizasyonla önümüzde ki günlerde Almus'ta Tokat'lı şehit ailelerine bir yemek ve Almus gölünde bir tekne turu yapılabileceği konusunda her iki derneğin başkanları konuyu olgunlaştırmak üzere görüş birliğine vardılar.

 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...