GOÜ' de Ankara Türk Dünyası Müzik Topluluğu Konseri Düzenlendi
Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Ankara Türk Dünyası Müzik Topluluğu tarafından GOÜ’de konser düzenlendi.
04 Mayıs 2018 - Cuma 14:08

         Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Ankara Türk Dünyası Müzik Topluluğu tarafından GOÜ’de konser düzenlendi. Taşlıçiftlik Yerleşkesi Ömer Halisdemir Konferans Salonunda gerçekleşen etkinliğe GOÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mücahit Eğri, Prof. Dr. Hanifi Vural, Prof. Dr. Sefa Tarhan, dekanlar, Tokat İl Kültür ve Turizm Müdürü Adem Çakır, Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Ankara Türk Dünyası Müzik Topluluğu Müdürü Hamdi Usta, müdürler, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

        Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Ankara Türk Dünyası Müzik Topluluğu, Türk Dünyasından ezgiler ve halk dansları örnekleri sundular.

        Gösteri sonrasında GOÜ Rektör Prof. Dr. Mustafa Şahin sunmuş oldukları konserden dolayı Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Ankara Türk Dünyası Müzik Topluluğu adına sanat yönetmeni Abdullah Alper Gurbani’ye çiçek takdim etti.

 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...