Haber Detayı
04 Mayıs 2018 - Cuma 14:08
 
GOÜ' de Ankara Türk Dünyası Müzik Topluluğu Konseri Düzenlendi
Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Ankara Türk Dünyası Müzik Topluluğu tarafından GOÜ’de konser düzenlendi.
Kültür Haberi


         Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Ankara Türk Dünyası Müzik Topluluğu tarafından GOÜ’de konser düzenlendi. Taşlıçiftlik Yerleşkesi Ömer Halisdemir Konferans Salonunda gerçekleşen etkinliğe GOÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mücahit Eğri, Prof. Dr. Hanifi Vural, Prof. Dr. Sefa Tarhan, dekanlar, Tokat İl Kültür ve Turizm Müdürü Adem Çakır, Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Ankara Türk Dünyası Müzik Topluluğu Müdürü Hamdi Usta, müdürler, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

        Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Ankara Türk Dünyası Müzik Topluluğu, Türk Dünyasından ezgiler ve halk dansları örnekleri sundular.

        Gösteri sonrasında GOÜ Rektör Prof. Dr. Mustafa Şahin sunmuş oldukları konserden dolayı Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Ankara Türk Dünyası Müzik Topluluğu adına sanat yönetmeni Abdullah Alper Gurbani’ye çiçek takdim etti.

 

Kaynak: Editör: Dursun Ekrem ER
 
Etiketler: GOÜ', de, Ankara, Türk, Dünyası, Müzik, Topluluğu, Konseri, Düzenlendi,
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Tokat
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
Güncelleme: 17.06.2019
Bugün
17° - 31°
Salı
18° - 30°
Çarşamba
18° - 29°
Anketler
İstanbul'daki Tokatlılar Oyunu Kime Verecek?
Tokat

Güncelleme: 16.06.2019
İmsak
02:59
Sabah
04:56
Öğle
12:39
İkindi
16:38
Akşam
20:12
Yatsı
22:01
Mobil Uygulamalarımız

Haber Yazılımı